akirastatyba@gmail.com      +370 612 55765

Slapukų naudojimo politika

​Jūsų asmens duomenys šioje svetainėje nėra renkami ir saugomi !
​​

Kas yra slapukai ?

Slapukas – tai nedidelė teksto rinkmena, kurią interneto naršyklė išsaugo jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai lankotės interneto svetainėje.

Slapukų paskirtis gali būti:

a) Pirmosios šalies slapukai (techniniai)- skirti užtikrinti svetainės taisyklingą veikimą. Jie saugomi tik lankytojo interneto naršyklėje, informacija nėra dalinamasi ar saugoma mūsų serveryje.
​b) Trečiųjų šalių slapukai dažniausiai naudojami rinkti nuasmenintą statistinę informaciją apie svetainės lankomumą. Ši surinkta statistinė informacija gali būti naudojama svetainės savininko įvertinti svetainės lankomumą, lankytojų elgseną ir kitus parametrus. Taip pat trečiųjų šalių slapukai gali būti naudojami identifikuoti lankytoją, prisijungusį pvz.: prie facebook, gmail,  tačiau šiuo atveju bus prašomas atskiras lankytojo sutikimas facebook ar gmail sistemoje.

Sutikimas su slapukais

​Atidarydami mūsų interneto svetainę ir iššokusiame laukelyje apačioje paspausdami mygtuką „Sutinku“, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų išsaugoti Jūsų interneto naršyklėje, bei slapuko pagalba būtų išsaugotas šis Jūsų pasirinkimas. Skirtingų rūšių slapukų naudojimas yra aprašytas šioje politikoje. Jeigu nenorite, kad slapukai iš mūsų svetainės būtų išsaugoti Jūsų kompiuteryje, telefone ar planšetėje, galite slapukus bet kada užblokuoti arba išvalyti naudodamiesi interneto naršyklės nustatymais. Blokuojant slapukus, gali neveikti kai kurios svetainės funkcijos.​

​​Jūsų teisės

​​Jūs turite teisę susipažinti su savo duomenimis, kuriuos mes, gavę naudojant slapukus, tvarkome, jeigu tokių duomenų yra. Taip pat Jūs turite teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo duomenis, jeigu tokie yra. Jūs turite teisę prašyti ištrinti išsaugotus Jūsų duomenis, jeigu tokie yra.

© PigiosSvetaines.lt